Головна

Про управління

Адміністративні послуги

Нормативно-правові акти

Заклади культури

Охорона культурної спадщини

Основні культурно-мистецькі події та заходи

Доступ до публічної інформації

Громадське обговорення

Кадрове забезпечення

Відділи культури і туризму райдержадміністрації

Відділи культури міськвиконкомів

Законодавство про культуру

Державні закупівлі

Головна

imgNews

УВАГА КОНКУРС

Управління культури Волинської обласної державної адміністрації оголошує конкурс на посаду директора-художнього керівника Волинського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Т.Г. Шевченка

11 травня 2017р., 09:00
imgNews

У Луцьку відбудеться лекція про польського діяча-лобіста україно-польських відносин

25 травня, о 18:00, у актовій залі Волинського краєзнавчого музею (вул. Шопена, 20) відбудеться лекція-дискусія про борця за налагодження українсько-польських відносин Генрика Юзевського.
Вчора, 10:54
imgNews

Відзначення 156-ої річниці від перепоховання Тараса Шевченка у головній книгозбірні Волині

22 травня 2017 року у Волинській державній обласній універсальній науковій бібліотеці імені Олени Пчілки відбулася літературна година під назвою: «Він живе і буде жити…», з нагоди 156-ої річниці перепоховання Тарас Шевченка в Каневі на Чернечій горі.
23 травня 2017р., 15:37
imgNews

В обласному центрі представлять яскраве дійство народного танцю та духової музики

25 травня 2017 року у місті Луцьку відбудеться Обласний фестиваль-конкурс народного танцю та духової музики, присвячений Дню Європи.
23 травня 2017р., 14:08
imgNews

У Художньому музеї відзначили День Європи

20 травня 2017 року у Художньому музеї, в рамках святкування Дня Європи у Луцьку, усі охочі мали змогу відвідати презентацію білорусько-українського альманаху «Справа».
22 травня 2017р., 16:18
imgNews

Відбувся Десятий обласний фестиваль-конкурс «Ти не згасла, зоре ясна» імені заслуженого артиста України Олександра Самохваленка

21 травня 2017 року у Палаці культури міста Луцька відбувся Десятий обласний фестиваль-конкурс «Ти не згасла, зоре ясна» імені заслуженого артиста України Олександра Самохваленка, організований Волинським обласним ветеранським громадсько-культурним товариством «Холмщина» та Обасним науково-методичним центром культури за підтримки управління культури обласної державної адміністрації, департаменту культури Луцької міської ради.
22 травня 2017р., 11:55
imgNews

Оголошення про вакантні посади у Хмельницькій обласній філармонії

22 травня 2017р., 11:05
imgNews

Рішенням конкурсної комісії переможцем конкурсного добору на посаду директора Волинської обласної філармонії визначено Єфіменка Сергія Івановича

19 травня 2017 року відбулося засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора Волинської обласної філармонії.
19 травня 2017р., 15:22
imgNews

Підсумки Восьмої обласної рейтингової акції «Музейна подія року на Волині – 2016»

Управління культури обласної державної адміністрації та Волинський краєзнавчий музей провели Восьму обласну рейтингову акцію «Музейна подія року на Волині – 2016». Акція «Музейна подія року» започаткована у 2009 році і є щорічним конкурсом, у рамках якого відзначаються найважливіші, найбільш показові та резонансні явища у музейній галузі на Волині, що найбільше вплинули на загальне сприйняття музеїв у суспільстві. Цього разу на суд експертів подано 9 різних за характером та масштабами подій, які відбулися протягом 2016 року.
19 травня 2017р., 10:40
imgNews

Оголошення про результати першого засідання та проведення другого засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора Волинської обласної філармонії

18 травня 2017 року в приміщенні Волинської державної наукової бібліотеки імені Олени Пчілки відбулося перше засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора Волинської обласної філармонії, під час якого розглядалися документи, подані кандидатами на посаду директора Волинської обласної філармонії, на відповідність кваліфікаційним вимогам.
18 травня 2017р., 14:11