Головна

Про управління

Адміністративні послуги

Нормативно-правові акти

Заклади культури

Охорона культурної спадщини

Основні культурно-мистецькі події та заходи

Доступ до публічної інформації

Громадське обговорення

Кадрове забезпечення

Відділи культури і туризму райдержадміністрації

Відділи культури міськвиконкомів

Законодавство про культуру

Державні закупівлі

Оголошення про конкурси

Головна

imgNews

Увага! Конкурс!

Управління культури, з питань релігій та національностей Волинської обласної державної адміністрації оголошує конкурс на зайняття посади директора Волинського краєзнавчого музею.

01 листопада 2018р., 12:46
imgNews

Видано науковий збірник матеріалів Всеукраїнської науково-практичної конференції, присвяченої 145-річчю від дня народження Лесі Українки

До 145-річчя від дня народження Лесі Українки науковцями Волинського краєзнавчого музею та його філіалу – Колодяжненського літературно-меморіального музею Лесі Українки, підготовлено та видрукувано видання Минуле і сучасне Волині та Полісся. Леся Українка і родина Косачів в історії та культурі України та Волині.
25 лютого 2016р., 16:43
imgNews

Завершився перший день конференції «Леся Українка і родина Косачів в історії та культурі України та Волині»

24 лютого, в рамках відзначення 145-ої річниці від дня народження Лесі Українки, у Колодяжненському літературно-меморіальному музеї Лесі Українки розпочала роботу VІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Леся Українка і родина Косачів в історії та культурі України та Волині».
25 лютого 2016р., 14:50
imgNews

Онлайн-спілкування «Сім струн Лесі Українки» з центральною районною бібліотекою м. Волноваха

24 лютого 2016 року у Волинській державній обласній універсальній науковій бібліотеці імені Олени Пчілки відбулося онлайн-спілкування «Сім струн Лесі Українки» з центральною районною бібліотекою м. Волноваха Донецької області, а також до спілкування приєдналося місто Суми. Ця зустріч відбулася у рамках Загальноукраїнського проекту культурної інтеграції «Український Донбас».
25 лютого 2016р., 14:37
imgNews

На уродини до Лесі запросив Художній музей

24 лютого Художній музей відчинив двері «На уродини до Лесі» – вечір присвячений 145 річниці від дня народження Лесі Українки.
25 лютого 2016р., 10:04
imgNews

Відбулися урочистості «Рідний край у тебе в серці»

24 лютого о 16.00 у виставковому залі Адміністрації державного історико-культурного заповідника у м. Луцьку (вул. Драгоманова, 23) відбулись урочистості «Рідний край у тебе в серці», присвячені 145-ій річниці від дня народження Лесі Українки.
25 лютого 2016р., 09:37
imgNews

Волинський музей підготував для українських воїнів зброю Лесі Українки

До 145-річчя від дня народження Лесі Українки науковці Волинського краєзнавчого музею та його філіалу – Колодяжненського літературно-меморіального музею Лесі Українки, підготували та видали книгу Леся Українка. Слово, моя ти єдиная зброє...
25 лютого 2016р., 09:03
imgNews

Волинський краєзнавчий музей запрошує на зустріч із циклу «Музейні посиденьки»

Волинський краєзнавчий музей продовжує серію цікавих зустрічей із циклу «Музейні посиденьки». Цього разу запрошуємо разом здійснити захопливу подорож яскравими моментами життя Лесі Українки, закарбованими у її фотопортретах і об’єднаними однією темою: «Магія її обличчя…».
24 лютого 2016р., 16:50
imgNews

Відбулося розширене засідання колегії управління культури облдержадміністрації

23 лютого 2016 року у приміщенні Волинського краєзнавчого музею відбулося розширене засідання колегії управління культури облдержадміністрації.
23 лютого 2016р., 16:35
imgNews

Онлайн-спілкування „Сім струн Лесі Українки” з центральною районною бібліотекою м. Волноваха Донецької області

24 лютого 2016 року о 14 год. у Волинській державній обласній універсальній науковій бібліотеці імені Олени Пчілки відбудеться онлайн-спілкування „Сім струн Лесі Українки” з центральною районною бібліотекою м. Волноваха Донецької області.
23 лютого 2016р., 16:32