Головна

Про управління

Адміністративні послуги

Нормативно-правові акти

Заклади культури

Охорона культурної спадщини

Основні культурно-мистецькі події та заходи

Доступ до публічної інформації

Громадське обговорення

Кадрове забезпечення

Відділи культури і туризму райдержадміністрації

Відділи культури міськвиконкомів

Законодавство про культуру

Державні закупівлі

Оголошення про конкурси

Головна

imgNews

Увага! Конкурс!

Управління культури, з питань релігій та національностей Волинської обласної державної адміністрації оголошує конкурс на зайняття посади директора Волинського краєзнавчого музею.

01 листопада 2018р., 12:46
imgNews

Виставка "Український сувенір – 2015. Україна – країна майстрів"

З 5 по 8 листопада 2015 року Державним підприємством "Національний центр ділового та культурного співробітництва "Український Дім" проводитиметься Всеукраїнська виставка "Український сувенір - 2015. Україна - країна майстрів" за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик,2.
19 жовтня 2015р., 14:52
imgNews

Прес-реліз презентації книги "Волинський Пантеон: Схід -2014"

20 жовтня 2015 року о 15.00 год. у Волинському краєзнавчому музеї відбудеться презентація другого (виправленого і доповненого) видання книги «Волинський Пантеон: Схід - 2014».
19 жовтня 2015р., 14:14
imgNews

«Крим – земля українська»

«Крим – земля українська» – під такою назвою 15 жовтня 2015 року у Волинській обласній бібліотеці для юнацтва відбулася зустріч вимушених переселенців із Криму зі студентами 3-го курсу Луцького базового медичного коледжу.
15 жовтня 2015р., 15:53
imgNews

Сила нескорених – у патріотичному фестивалі

Вперше українці відзначили на державному рівні День захисника України. Указом президента України цей день вважається святковим і вихідним. Проте для аматорів сцени Волинського краю Покрова Пресвятої Богородиці стала насиченим фестивальним днем національно-патріотичного спрямування. Обласний мистецький фестиваль «У піснях мого народу – доля України» відбувся цього разу в комплексі відпочину «Мальованка», зібрав кращі аматорські мистецькі колективи Волині, продемонструвавши активну патріотичну позицію українців, почуття гордості за героїчне минуле та патріотичне сьогодення свого народу.
15 жовтня 2015р., 15:14
imgNews

Урочистості з нагоди Дня захисника України «Сила нескорених»

14 жовтня 2015 року у приміщенні Волинського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Т.Г. Шевченка відбулися урочистості з нагоди Дня захисника України та тематичний концерт «Сила нескорених».
15 жовтня 2015р., 14:22
imgNews

Проведення конкурсу на заміщення вакантних посад

Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад у Волинському академічному обласному театрі ляльок
13 жовтня 2015р., 16:00
imgNews

Розпочато прийом документів на присудження персональних стипендій на 2016 рік

Комітет з присудження персональних стипендій голови обласної державної адміністрації та голови обласної ради, що діє при управлінні культури облдержадміністрації повідомляє, що згідно положень про персональні стипендії голови обласної державної адміністрації та голови обласної ради народним артистам України, провідним творчим працівникам, ветеранам, пенсіонерам культури, мистецтва та інформаційної галузі документи на здобуття стипендій у наступному році приймаються до 15 листопада ц.р.
12 жовтня 2015р., 14:09
imgNews

Відбулася колегія управління культури облдержадміністрації

09 жовтня 2015 року відбулося засідання колегії управління культури облдержадміністрації. У роботі колегії взяли участь директори обласних підвідомчих установ, члени колегії та керівники відділу культури Старовижівської райдержадміністрації.
12 жовтня 2015р., 11:54
imgNews

У Волинській обласній бібліотеці для юнацтва відбудуться "Волинські літературні вівторки"

Обласна бібліотека для юнацтва та лекторій "Красиве і корисне" Тернопільської обласної організації Національної спілки письменників України протягом жовтня поточного року проведуть спільний просвітницький проект. Кожного вівторка шанувальники інтелектуального відпочинку і красного письма зможуть прослухати лекції про давню і сучасну літературу Великої Волині.
05 жовтня 2015р., 14:26