Головна

Про управління

Адміністративні послуги

Нормативно-правові акти

Заклади культури

Охорона культурної спадщини

Основні культурно-мистецькі події та заходи

Доступ до публічної інформації

Громадське обговорення

Кадрове забезпечення

Відділи культури і туризму райдержадміністрації

Відділи культури міськвиконкомів

Законодавство про культуру

Державні закупівлі

Головна

imgNews

УВАГА КОНКУРС

Управління культури Волинської обласної державної адміністрації оголошує конкурс на посаду директора-художнього керівника Волинського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Т.Г. Шевченка

11 травня 2017р., 09:00
imgNews

Оприлюднення даних щодо учасників конкурсного добору на посаду деректора Волинської обласної філармонії

Відповідно до частин п’ятої і шостої статті 214 Закону України «Про культуру», управління культури облдержадміністрації оприлюднює документи, подані для участі у конкурсному доборі на посаду директора Волинської обласної філармонії з урахуванням Закону України «Про захист персональних даних».
10 травня 2017р., 14:34
imgNews

Оголошення про проведення першого засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора Волинської обласної філармонії

Управління культури облдержадміністрації повідомляє, що перше засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора Волинської обласної філармонії, під час якого будуть розглядатися документи, подані кандидатами на посаду директора Волинської обласної філармонії, на відповідність кваліфікаційним вимогам, відбудеться 18 травня 2017 року в приміщенні Волинської державної обласної універсальної наукової бібліотеки імені Олени Пчілки.
10 травня 2017р., 14:29
imgNews

Волиняни долучилися до всеукраїнської мистецької акції «Перша хвилина миру»

08 травня 2017 року на театральному майдані міста Луцька відбулася концертна програми «1939-1945. Пам`ятаємо. Перемагаємо», присвячена Дню пам’яті та примирення, Дню перемоги над нацизмом у Європі.
09 травня 2017р., 08:33
imgNews

ОГОЛОШЕННЯ

Комітет з присудження обласних іменних премій в галузі літератури, культури і мистецтва доводить до Вашого відома, що прийом документів на здобуття обласних іменних премій в галузі літератури, культури і мистецтва завершується 01 червня 2017 року.
05 травня 2017р., 15:40
imgNews

Відкриття методичного кабінету Головного територіального управління юстиції у Волинській області при Волинській ДОУНБ імені Олени Пчілки

Роки тісної, плідної співпраці поєднують Волинську державну обласну універсальну наукову бібліотеку імені Олени Пчілки з Головним територіальним управлінням юстиції у Волинській області. 23 квітня 2011 року на базі відділу читальних залів книгозбірні було відкрито пункт доступу громадян до офіційної інформації органів влади. Ця подія послужила точкою відліку у взаємодії працівників бібліотеки з фахівцями органів юстиції щодо здійснення правоосвітніх заходів.
05 травня 2017р., 14:47
imgNews

Тренінг „Сприяння відбудові та сталому розв’язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні” на базі Волинської ДОУНБ імені Олени Пчілки

03-05 травня 2017 року на базі Волинської державної обласної універсальної наукової бібліотеки імені Олени Пчілки проходили заняття тренінгу „Сприяння відбудові та сталому розв’язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні”.
05 травня 2017р., 14:41
imgNews

В обласному центрі відбудеться мистецьке свято «Мамина колискова»

14 травня 2017 року о 13.00 годині у приміщенні Волинського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Тараса Шевченка відбудеться обласне мистецьке свято «Мамина колискова».
05 травня 2017р., 12:22
imgNews

У Волинській державній обласній універсальній науковій бібліотеці імені Олени Пчілки можна здобути IT-освіту світового рівня

Україна має величезний потенціал стати світовим лідером у світі інформаційних технологій. Ця галузь в Україні продовжує успішно розвиватися, що спонукає українців до перепрофілювання в ІТ-фахівців. Аби зробити цей шлях більш безболісним, Фонд BrainBasket запустив масштабну навчальну програму Technology Nation – безкоштовний курс із основ програмування.
05 травня 2017р., 11:32
imgNews

На театральному майдані міста Луцька відбудеться мистецька акція «Перша хвилина миру»

08 травня 2017 року о 17.00 годині на театральному майдані міста Луцька відбудеться концертна програми «1939-1945. Пам`ятаємо. Перемагаємо», присвячена Дню пам’яті та примирення, Дню перемоги над нацизмом у Європі.
05 травня 2017р., 11:19