Головна

Про управління

Адміністративні послуги

Нормативно-правові акти

Заклади культури

Охорона культурної спадщини

Основні культурно-мистецькі події та заходи

Доступ до публічної інформації

Громадське обговорення

Кадрове забезпечення

Відділи культури і туризму райдержадміністрації

Відділи культури міськвиконкомів

Законодавство про культуру

Державні закупівлі

Оголошення про конкурси

Новини «Нові імена України»

«Нові імена України»08 квітня 2013р., 10:07

Цього року конкурс відбувся 4 квітня в м. Луцьку в приміщенні Волинського державного училища культури і мистецтв імені І.Ф. Стравінського і став одним із важливих заходів з реалізації оголошеного Президентом України В.Ф. Януковичем Року дитячої творчості в Україні.
У конкурсі взяли участь понад тридцять учасників з Ківерцівської, Маневицької, Шацької та Луцьких музичних шкіл № 1 і № 3, Камінь-Каширської, Ковельської шкіл мистецтв та Волинського державного училища культури і мистецтв імені І.Ф.Стравінського.
Журі на чолі з професором Національної музичної академії імені П.І.Чайковського, народною артисткою України Глух Світланою Петрівною відзначило високу майстерність виконання, художню довершеність, цікавий репертуар майже всіх учасників творчого змагання. Тому на заключний конкурс, що відбудеться 23 24 квітня в м. Києві, прийнято рішення направити п’ятнадцять волинських виконавців.
Отож, у місті Києві змагатимуться за найвищі відзнаки на заключному турі Всеукраїнського конкурсу за програмою Українського фонду культури «Нові імена України»:
– Арсен Андрощук (баян), викладач Щегельський Ф.Г., Ніка Михальчук (фортепіано), викладач Циганкова І.В. – Луцька музична школа № 1 імені Ф. Шопена;
– Ілля Пилипчук (бандура), викладач Ковалик І.М., Дмитро Пархомович (туба), викладач Шумік О.В. – Камінь-Каширська дитяча школа мистецтв;
– Нікіта Ільїн (флейта), викладач Мартинюк В.А. – Ківерцівська дитяча музична школа;
– Світлана Пастернак (вокал), викладач Цюп’яшук О.В.) – Шацька дитяча музична школа;
– Марія Козлюк (саксофон), дует кларнетистів у складі Станіслава Павловича та Юрія Нікіфорова (викладач Клейзун О.І.), Тарас Білінець (сопілка), викладач Фокшей Ю.Є., Анна Хомич (акордеон), викладач Милогородська В.Й., квартет бандуристок у складі Іванни Холонівець, Світлани Лагоди, Наталії Мануйлик та Анни Вайдюк (викладач Дмитрук І.І.) – Волинське державне училище культури і мистецтв імені І.Ф.Стравінського.
Від Волинського обласного фонду культури талановиті юні музиканти отримали грошові винагороди.