Головна

Про управління

Адміністративні послуги

Нормативно-правові акти

Заклади культури

Охорона культурної спадщини

Основні культурно-мистецькі події та заходи

Доступ до публічної інформації

Громадське обговорення

Кадрове забезпечення

Відділи культури і туризму райдержадміністрації

Відділи культури міськвиконкомів

Законодавство про культуру

Державні закупівлі

Оголошення про конкурси

Новини Фотодокументальна виставка «Історія «Пласту» на Волині»

Фотодокументальна виставка «Історія «Пласту» на Волині»11 квітня 2013р., 16:23

Матеріали виставки ілюструють сторічну історію скаутського руху в світі та в Україні зокрема. Увазі відвідувачів будуть представлені фото та інформація про засновників «Пласту» у Львові та організаторів пластових осередків на Волині, їх спогади, фото та особисті матеріали.
Також на виставці розміщені матеріали з фондів Державного архіву Волинської області, що ілюструють ставлення тодішньої польської влади до українських організацій та безпосередньо до «Пласту». Представлена і діяльність пластових осередків, організовуваних українською діаспорою в Європі та Америці.
Про відновлення «Пласту» вже в незалежній Україні свідчать фотоматеріали датовані початком 1990-х рр.
Чільне місце на виставці відведене сьогоденню організації «Пласт», а саме, про діяльність 4-х діючих куренів Станиці Луцьк Пласт-НСОУ : ім. Клима Савура, ім. В. Стуса, ім. С. Стецько та ім. О. Левчанівської.
Фото, що подані на виставці висвітлюють різносторонню діяльність луцьких пластунів, їх участь в таборах різного спрямування, міжнародну співпрацю з молоддю сусідніх держав, екологічні акції, акція передачі Вифлеємського вогню в церкви Луцька, відзначення важливих історичних дат, вшанування пам’яті видатних українців, святкування традиційних українських свят, заняття в гуртках та виховання підростаючого покоління.
Увазі гостей було представлено колекцію пластових нашивок, значків, зразки вузлів та вироби ручної роботи пластунів, що займаються в гуртках.
«Пласт» є організацією із столітньою історією, яка за мету має виховання молодого покоління в дусі любові до Бога, України, оточуючих. Як і багато років тому, сьогодні пластун - активний, відповідальний, дбає про своє здоров’я, береже природу та постійно самовдосконалюється.
Всі присутні на відкритті матимуть можливість безпосередньо поспілкуватися із запрошеними пластунами різного віку - із старшими, які сьогодні вже обіймають різні посади та молодшими, які тільки почали свій пластовий шлях.