Головна

Про управління

Адміністративні послуги

Нормативно-правові акти

Заклади культури

Охорона культурної спадщини

Основні культурно-мистецькі події та заходи

Доступ до публічної інформації

Громадське обговорення

Кадрове забезпечення

Відділи культури і туризму райдержадміністрації

Відділи культури міськвиконкомів

Законодавство про культуру

Державні закупівлі

Оголошення про конкурси

Новини Вітання голови Б.Клімчука

Вітання голови Б.Клімчука28 травня 2013р., 13:58

Дорогі волиняни та гості нашого краю !

Вже вкотре ми віддаємо шану музикантові світового рівня - Ігореві Стравінському, багатогранність таланту і стилістична своєрідність творчості якого завжди викликали зацікавлення і жвавий інтерес як серед професійних діячів культури та мистецтва, так і серед чисельних шанувальників музики.
Адже музичний фестиваль "Стравінський та Україна", який традиційно проводиться на волинській землі напередодні дня народження великого композитора, дає можливість долучитися до його неперевершених шедеврів у різних музичних жанрах. Найкращі мистецькі колективи та виконавці України і зарубіжжя виступали на сценах нашого краю під час фестивалю, знайомлячи нас з творчістю Ігоря Стравінського.
Сьогодні для нас відкривається ще одна з найцікавіших сторінок його музичного літопису, вершинними зразками якого є балети "Жар-птиця" та "Весна священна". Написання цих творів тісно пов'язане з волинським містом Устилугом, куди приїздив композитор щоліта з 1907 року до початку Першої світової війни. Саме у ці роки формувалися принципи музичної естетики Ігоря Стравінського, закладалася його особлива зацікавленість праслав'янськими ритуальними та обрядовими образами, музичне втілення яких перенесе нас сьогодні у прадавню епоху, пов'язану з духовними витоками нашої традиційної культури.
Отож, бажаю митцям натхненного виступу на волинській сцені, а глядачам - творчого та емоційного збагачення шедеврами творчості Ігоря Стравінського.

З повагою

Голова Волинської обласної
державної адміністрації                                                                                                            Борис Клімчук