Головна

Про управління

Адміністративні послуги

Нормативно-правові акти

Заклади культури

Охорона культурної спадщини

Основні культурно-мистецькі події та заходи

Доступ до публічної інформації

Громадське обговорення

Кадрове забезпечення

Відділи культури і туризму райдержадміністрації

Відділи культури міськвиконкомів

Законодавство про культуру

Державні закупівлі

Новини Претенденти на здобуття обласних іменних премій в галузі літератури, культури і мистецтва 2017 року

Претенденти на здобуття обласних іменних премій в галузі літератури, культури і мистецтва 2017 року14 червня 2017р., 11:47

        Комітет з присудження обласних іменних премій у галузі літератури, культури і мистецтва повідомляє, що за результатами відкритого голосування 13 червня 2017 року було прийнято рішення допустити до другого туру конкурсу на здобуття обласних іменних премій в галузі літератури, культури і мистецтва 2017 року:

У номінації імені Агатангела Кримського

БЕРМАН Олег Костянтинович – член Спілки християнських письменників України – за видання книги “Салон романтики”.

        Подання Волинського осередку Спілки християнських письменників України.

ГЛУЩЕНКО (Ляснюк) Ольга Леонтіївна – письменниця голова Волинської обласної організації Національної спілки письменників України – за активну участь у вітчизняному літературному процесі, видання збірки прозових творів “Без іронії”.

        Подання Волинської обласної організації Національної спілки письменників України.

НАЗАРУК Євгенія Іванівна – член Національної спілки письменників України, вчитель загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Лище Луцького району – за вагомий особистий внесок у дослідження, вивчення і популяризацію рідної мови, видання книг: “Медунки у грудні”, “Гостини в частини мови”.

        Подання Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти.

У номінації імені Йова Кондзелевича

БОЙКО Анатолій Ігорович – художник-аматор, майстер прикладного мистецтва, член любительського об’єднання художників та умільців “Колорит” – за активну організаційно-виставкову діяльність, відродження і популяризацію народних ремесел, розробку унікальних авторських технік обробки матеріалів.

        Подання відділу культури і туризму виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради.

ГАЛЬКУН Тетяна Дмитрівна – народний художник України – за вагомий особистий внесок у розбудову мистецького життя Волині, виховання молодих художників та створення циклу робіт “Щезаюче полісся”.

        Подання Волинської організації Національної спілки художників України.

ЩУР Орися Георгіївна – викладач Волинського державного училища культури і мистецтв імені І.Ф.Стравінського – за активну виставкову, творчу, педагогічну роботу та розвиток декоративно-прикладного мистецтва Волині.

        Подання Волинського державного училища культури і мистецтв ім. І.Ф.Стравінського.

У номінації імені Миколи Куделі

КРЕЙНІН Сергій Наумович – за вагомий внесок у наукову, просвітницьку, пошукову, краєзнавчу роботу, популяризацію досягнень національної культурної спадщини, створення та публікацію “Каталогу видань кирилівського друку в установах Волині (1600-1825 рр.)”.

       Подання Адміністрації Державного історико-культурного заповідника у м.Луцьку.

СЕРЕДЮК Олександр Миколайович – директор Музею історії сільського господарства Волині – скансен, історик, краєзнавець, публіцист –  за особистий внесок у дослідження, вивчення і популяризацію історико-культурної спадщини Волині, активну громадську позицію та участь у відродженні історичного минулого, козацького способу життя. 

       Подання Волинської громадської організації “Школа козацького гарту”, Волинського обласного відділення Всеукраїнського об’єднання ветеранів.

ХМІЛЕВСЬКА Ірина Станіславівна – фольклорист, провідний методист з народної творчості Обласного науково-методичного центру культури, викладач-методист Волинського державного училища культури і мистецтв імені І.Ф. Стравінського, заслужений діяч мистецтв України – за вагомий особистий внесок у дослідження, вивчення і популяризацію фольклору рідного краю, здійснення режисерсько-постановочних робіт при підготовці та проведені культурно-мистецьких заходів, фольклорних свят .

      Подання Обласного науково-методичного центру культури.

У номінації імені Ігоря Стравінського

КЛЕЙЗУН Олег Іванович – викладач-методист Волинського державного училища культури і мистецтв імені І.Ф. Стравінського – за активну концертну, педагогічну, музично-громадську діяльність та розвиток кларнетового мистецтва Волині.

       Подання Волинського державного училища культури і мистецтв ім. І.Ф.Стравінського.

СТЕФАНИШИН Мирослав Степанович – композитор, заслужений діяч мистецтв України – за високий професіоналізм, виконавську майстерність, вагомий внесок у збагачення музичного життя краю та популяризацію творчості Ігоря Стравінського.

        Подання Волинської обласної філармонії.

Камерний оркестр “Con Moto” Луцької музичної школи №2 – за творчий доробок, активну концертну діяльність, популяризацію класичної музики, участь у культурно-мистецькому житті Луцька.

        Подання департаменту культури Луцької міської ради.

У номінації імені Степана Кривенького

 

АНДРУСІВ Богдан Іванович – викладач-методист Волинського державного училища культури і мистецтв імені І.Ф. Стравінського, заслужений працівник культури України – за активну педагогічну, просвітницьку, музично-громадську діяльність та розвиток народного пісенного мистецтва Волині.

        Подання Волинського державного училища культури і мистецтв ім. І.Ф.Стравінського.

Народний аматорський театр-студія “ГаРмИдЕр” Луцького районного будинку культури – за активну творчу діяльність з розвитку аматорського театрального мистецтва, популяризацію та утвердження новаторського підходу до творчого вирішення та втілення мистецьких проектів на актуальні теми сьогодення, активну участь у культурно-мистецькому житті краю.

       Подання Обласного науково-методичного центру культури.

У номінації імені Олександра Цинкаловського

ДЕМ’ЯНЮК Олександр Йосипович та ПАСЮК Ігор Миколайович – члени Національної спілки краєзнавців України, дослідники воєнної історії Волині – за вагомий особистий внесок у дослідження, вивчення і популяризацію історії рідного краю, ряд публікацій, створення та публікацію багатотомного видання “Воєнна історія Волині”.

       Подання Волинської обласної організації Національної спілки краєзнавців України.

У номінації імені В’ячеслава Хурсенка

БАРАНЮК Ігор Іванович – завідувач сектору музично-хорового мистецтва та шкіл естетичного виховання відділу аматорського мистецтва та народної творчості Обласного науково-методичного центру культури – за вагомі здобутки у композиторській та поетично-пісенній творчості, активну участь у культурно-мистецькому житті краю.

        Подання Обласного науково-методичного центру культури.

ГНАТЮК Леонід Володимирович – артист оркестру Волинського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. Т.Г.Шевченка – за високу  майстерність у виконанні творів оперного, українського класичного, українського народного фольклорного, українського естрадного та зарубіжного естрадного репертуарів, високий художній рівень (подається вдруге).

       Подання художньо-керівного та творчого складу Волинського академічного обласного українського музично-драматичного театру

ім. Т.Г.Шевченка.

КОТЛИЦЬКА (Марчук) Ірина Анатоліївна – завідувач відділу хорових дисциплін та сольного співу Луцької музичної школи №1 імені Фридерика Шопена, викладач бандури та сольного співу, солістка-вокалістка – за активну концертну діяльність, популяризацію української пісні та виховання підростаючого покоління.

       Подання Волинського обласного благодійного фонду “Рідна Волинь”.

У номінації імені Миколи Царенка

АНТОНЮК Антон Петрович – заступник директора з виховної роботи, викладач-методист Волинського державного училища культури і мистецтв імені І.Ф.Стравінського – за просвітницьку, педагогічну діяльність, досягнення у вихованні національної самосвідомості та художньо-естетичному вихованні студентської молоді, розвиток культурно-мистецької освіти Волині.

       Подання Волинського державного училища культури і мистецтв ім. І.Ф.Стравінського.

КОЛЕСНИК Діна Іванівна – начальник відділу культури Горохівської районної державної адміністрації – за багаторічну плідну працю на керівних посадах в галузі, ефективні форми та методи управління установами галузі, вагомий внесок у відродження, розвиток і популяризацію народної традиційної культури і мистецтва, культурно-освітній розвиток  та активну громадську діяльність.

        Подання Горохівської райдержадміністрації.

РОЖНОВА Любов Володимирівна – в.о. директора Обласного науково-методичного центру культури – за визначний особистий внесок у збагачення, розвиток національної культурно-мистецької спадщини, багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм.

        Подання Обласного науково-методичного центру культури.

Відгуки про претендентів на здобуття обласних іменних премій в галузі літератури, культури і мистецтва та їх творчий доробок просимо висвітлювати через засоби масової інформації та надсилати комітету за адресою:

43027, м. Луцьк, Київський майдан, 9

Управління культури  облдержадміністрації, кабінет 610.

Довідки за телефонами: 240 267, 778 132, 245 701.