Головна

Про управління

Адміністративні послуги

Нормативно-правові акти

Заклади культури

Охорона культурної спадщини

Основні культурно-мистецькі події та заходи

Доступ до публічної інформації

Громадське обговорення

Кадрове забезпечення

Відділи культури і туризму райдержадміністрації

Відділи культури міськвиконкомів

Законодавство про культуру

Державні закупівлі

Оголошення про конкурси

Новини концерт-бенефіс художнього керівника філармонії Ю.А. Максименка

концерт-бенефіс художнього керівника філармонії Ю.А. Максименка13 грудня 2012р., 16:02

11 грудня 2012 р. в приміщенні обласного академічного музично-драматичного театру імені Т.Г.Шевченка відбувся концерт-бенефіс художнього керівника, заслуженого працівника культури України Волинської обласної філармонії Максименка Ю.А. В урочистостях взяв участь зведений симфонічний оркестр артистів академічних камерних оркестрів Волинської та Рівненської обласних філармоній, Волинський державний академічний народний хор, академічна капела «Колорит» Камінь-Каширського РБК.
В програмі концерту прозвучали симфонія № 4 Й.Брамса (вперше в Луцьку), ораторія для оркестру, хору, соліста, читця на слова Т.Г.Шевченка, музика Ю.Максименка «Обніміться ж, брати, мої».
З 80-річчям відомого композитора, диригента, поета та викладача привітали начальник управління культури і туризму облдержадміністрації В.Лисюк, начальник управління культури Луцької міської ради Т. Гнатів, голова обласної організації профспілки працівників культури Я.Корнилюк, заступник директора Волинського державного училища культури і мистецтв імені І.Стравінського М.Чорний та директор Волинської обласної філармонії С.Єфіменко.
Дуже приємною для всіх присутніх в залі стала звістка про підписання Президентом України В.Януковичем Указу щодо нагородження високою державною нагородою Ю.Максименка - орденом «За заслуги» III ступеня.
На завершення концерту за участі всіх артистів та соліста Василя Палюха прозвучала найвідоміша пісня Ю.Максименка на слова В.Сосюри «Любіть Україну», яку люблять і співають у всіх куточках нашої держави.